Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü şarkıcı Atilla Taş, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda aşıda yaşandığı iddia edilen çifte standart ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü şarkıcı Atilla Taş, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda aşıda yaşandığı iddia edilen çifte standart ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü şarkıcı Atilla Taş, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda aşıda yaşandığı iddia edilen çifte standart ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

 

Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda "Kendilerine biontech, halka Sinovac. %50 şansın var. O da ne zaman belli değil. Yahu maske dağıtamadı bunlar! Aşı mı dağıtacak? Çin’de bile yasak olan aşıya mahkum ettiler seni. Parası olana zaten sorun yok! Hakkını savunduklarım da küfüre gelirler birazdan!" ifadelerini kullanan Taş sosyal medyada gündem oldu. 

 

İşte o paylaşım,

 

Atilla tas asi isyani