Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün geçtiğimiz haftadan beri yaptığı uyarıları ünlü sosyal medya fenomeni Ata Benli de tekrarlarken, İstanbul'da son 20 yılın en etkili kar yağışının beklendiği, herkesin dikkatli olması gerektiği söylendi. 

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün geçtiğimiz haftadan beri yaptığı uyarıları ünlü sosyal medya fenomeni Ata Benli de tekrarlarken, İstanbul'da son 20 yılın en etkili kar yağışının beklendiği, herkesin dikkatli olması gerektiği söylendi. Sosyal medyada yaptığı çeşitli konulardaki paylaşımlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Ata Benli, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün kar yağışı uyarılarını tekrarlayarak halkı dikkatli olmaya davet etti. 

 

Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda "Demin yine aradım teyit ettim, İstanbul’da son 20 yılın en etkili kar yağışı cuma gecesi başlıyor. Hafta sonu yasak olmasa bile dışarı zaten çıkamayacaktık o kadar söylüyorum" ifadelerini kullanan Benli sosyal medyada halkı tedbir almaları için uyardı. 

 

İşte o paylaşım;

 

ata benli kar yagisi uyarisi